Instalowanie za pomocą KNOX Mobile Enrollment

Aplikacja KNOX Mobile Enrollment (KME) jest częścią rozwiązania mobilnego Samsung KNOX. Samsung KNOX to rozwiązanie mobilne do konfiguracji i ochrony urządzeń mobilnych Samsung działających pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Więcej informacji na temat Samsung KNOX można znaleźć na stronie pomocy technicznej firmy Samsung.

KNOX Mobile Enrollment to oparte na chmurze narzędzie do automatycznej rejestracji urządzeń w Samsung KNOX, szybkiego wdrażania aplikacji korporacyjnych na urządzeniach i wstępnej konfiguracji aplikacji. KNOX Mobile Enrollment służy do instalacji grupowej i początkowej konfiguracji aplikacji na nowych urządzeniach Samsung zakupionych od oficjalnych dostawców.

Instalacja aplikacji Kaspersky Endpoint Security for Android za pomocą KNOX Mobile Enrollment składa się z następujących kroków:

  1. Tworzenie profilu KNOX MDM za pomocą aplikacji Kaspersky Endpoint Security for Android.
  2. Dodawanie urządzeń w KNOX Mobile Enrollment.
  3. Instalowanie aplikacji Kaspersky Endpoint Security for Android na urządzeniach mobilnych użytkownika.

Więcej informacji na temat pracy z KNOX Mobile Enrollment można znaleźć w podręczniku użytkownika KNOX Mobile Enrollment.

Wdrożenie za pośrednictwem aplikacji KNOX Mobile Enrollment jest możliwe tylko w przypadku urządzeń Samsung z systemem Android w wersji 5.0 lub nowszej. Listę obsługiwanych urządzeń znajdziesz na stronie pomocy technicznej firmy Samsung.

W tej sekcji

Tworzenie profilu KNOX MDM

Dodawanie urządzeń do KNOX Mobile Enrollment

Instalowanie aplikacji

Przejdź do góry