Abonelik ve uygulamanın sürümleri hakkında

Kaspersky Secure Connection’ın standart sürümünü veya genişletilmiş sürümünü kullanabilirsiniz. Uygulamanın genişletilmiş sürümünü kullanmak için bir abonelik satın almanız ve bunu My Kaspersky portalında etkinleştirmeniz gereklidir.

Kaspersky Secure Connection için abonelik

Kaspersky Secure Connection aboneliği, uygulamanın seçili parametreler dahilinde (bitiş tarihi ve cihaz sayısı) kullanımını belirler. Aboneliğinizi duraklatabilir, devam ettirebilir ya da otomatik olarak yenileyebilir veya iptal edebilirsiniz.

Kaspersky Secure Connection aboneliği bir yılla veya bir ayla sınırlanabilir veya bitiş tarihi olmadan otomatik olarak yenilenebilir.

Aboneliğiniz sona erdiğinde, size aboneliği yenilemeniz için uygulamayı kullanmaya devam edebileceğiniz ücretsiz bir kullanım süresi teklif edilir.

Aboneliğiniz sona erdiğinde, uygulama belirli bir ülkenin seçildiği web siteleriyle güvenli bir bağlantı kurmaz. Bu web siteleriyle güvenli bağlantı kurmak istiyorsanız ülke seçerken Otomatik olarak seç değerini belirtin.

Abonelik süresinin dolmasına kadarki gün sayısı hakkındaki bilgiler, Abonelik penceresinde görüntülenir. Uygulama penceresini 24 saatten uzun süredir kapatmadıysanız, Abonelik penceresindeki bilgiler güncelliğini kaybetmiş olabilir. Abonelik süresinin dolmasına kadarki gün sayısı hakkında güncel bilgileri görüntülemek için uygulama penceresini kapatıp tekrar açmanız gerekir.

Uygulamanın standart sürümü

Uygulamanın standart sürümünü kullanırken:

Uygulamanın genişletilmiş sürümü

Uygulamanın genişletilmiş sürümünü en fazla 5 cihazda kullanabilirsiniz.

Uygulamanın genişletilmiş sürümünü kullanırken:

Kaspersky Secure Connection’ın genişletilmiş sürümü My Kaspersky portalına bağlı olmalıdır.

Sayfanın başına git