Aktualizowanie Kaspersky Safe Kids

Aktualizacja Kaspersky Safe Kids eliminuje błędy, dodaje nowe funkcje i udoskonala działanie już tych istniejących funkcji.

Kaspersky Safe Kids sprawdza serwer aktualizacji raz dziennie w poszukiwaniu nowej wersji aplikacji. Jeśli nowa wersja jest dostępna, Kaspersky Safe Kids wyświetla powiadomienie.

Jeśli aktualizujesz wersję premium Kaspersky Safe Kids, po aktualizacji będziesz dalej używał wersji premium.

Po aktualizacji, Kaspersky Safe Kids uruchomi się ponownie, licząc czas, jaki dziecko spędza na korzystaniu z aplikacji. Poprzednie dzienne statystyki czasu korzystania zostaną usunięte. Jeśli ustawiłeś ograniczenia czasu korzystania z aplikacji, w dzień aktualizacji Twoje dziecko może dłużej korzystać z aplikacji niż przewidują to ustawione ograniczenia czasu. Statystyki korzystania z aplikacji są niepoprawne dla dnia aktualizacji.

Aktualizowanie Kaspersky Safe Kids

Aby zakończyć aktualizację aplikacji, gdy zmienią się warunki Umowy licencyjnej lub Polityki prywatności bądź dodatkowych oświadczeń, Kaspersky Safe Kids zapyta o zaakceptowanie nowych warunków oświadczeń. Akceptacja warunków Umowy licencyjnej i Polityki prywatności jest obowiązkowa do zakończenia instalacji i korzystania z aplikacji. Akceptacja dodatkowych oświadczeń jest opcjonalna.

Zobacz również

Nowości

Przejdź do góry