Zgodność z prawem Unii Europejskiej

W przypadku dystrybucji programu na terenie Unii Europejskiej, Kaspersky Safe Kids spełnia warunki Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO, ang. GDPR - General Data Protection Regulation).

Akceptując Umowę licencyjną i Politykę prywatności, potwierdzasz, że masz odpowiedni wiek do zainstalowania Kaspersky Safe Kids na terenie Unii Europejskiej. Po zainstalowaniu Kaspersky Safe Kids, zostanie zaoferowane przeczytanie i zaakceptowanie warunków wymaganych do wstępnej konfiguracji i korzystania z Kaspersky Safe Kids.

Zostaniesz także poproszony o zaakceptowanie Oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych w celach marketingowych, które umożliwia Kaspersky Lab zaoferowanie Ci dodatkowych korzyści. Jeśli zdecydujesz się zaakceptować to oświadczenie, będziesz mógł je odrzucić w ustawieniach aplikacji w dowolnym momencie.

Przeglądanie, akceptowanie lub odrzucanie Oświadczenia marketingowego

Zgodnie z warunkami RODO, masz prawo do usunięcia wszystkich danych osobowych z Kaspersky Lab. Jeśli skontaktujesz się z działem pomocy technicznej celem usunięcia danych osobowych, powinieneś dostarczyć unikatowy numer ID swojego komputera.

Dostarczanie numeru ID do pomocy technicznej celem usunięcia danych osobowych

Przejdź do góry